Eva Horváth Csaplárová

Partnerka predaja

+421 918 897 626
eva.horvathcsaplarova@re-max.sk

Maximálnu spokojnosť našim klientom vedia poskytnúť len realitní makléri, ktorých táto práca baví a majú radi komunikáciu s ľuďmi. Prácu realitného makléra som si vybrala, nakoľko aj v minulosti som vykonávala prácu, ktorá spočívala v denno dennej komunikácii s ľuďmi a mám s ňou dlhoročné skúsenosti.

Práca realitného makléra je maximálne zodpovedná, veľa krát plný výziev a zaujímavých situácií.
Dobrý maklér nieje ten, ktorý je pekne upravený a oblečený, ale v prvom rade mu ide o spokojnosť zákazníka a až potom o províziu z predaja. Z tohto dôvodu je pre mňa veľmi dôležité, aby mi klienti dôverovali.
Nie nadarmo sa hovorí, že maklér je svojim spôsobom (a aj by mal byť) aj psychológ, z čím súvisí aj ľudskosť, pochopenie a ochota pomôcť.

Samozrejme, tak ako musí byť spokojný klient, musí byť spokojný aj maklér, aby svoju prácu vykonával z plným nasadením.
Spokojnosť realitných maklérov nezávisí len od samotných maklérov, ale aj od realitnej kancelárie. V tej našej kancelárii každý maklér dostane skvelé zázemie v skvelom kolektíve a podporu pre svoju činnosť.“
A čo sa týka nejakej mojej profesionality : mám dlhoročné skúsenosti ako obchodná manažérka vo finančnej sfére. Táto práca mi veľa dala, či už po profesionálnej stránke alebo osobnej.